Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
09:00 - 10:00
MORNING WORKOUT
09:00
10:00
MORNING WORKOUT
09:00
10:00
MORNING WORKOUT
09:00
10:00
10:00 - 11:00
17:00 - 18:00
CALLANETICS
17:00
18:00
AFTERWORK PILATES
17:00
18:00

ŠKOLA SPORTA "Vesela Vidra"
17:00
18:00
CALLANETICS
17:00
18:00

Jazz dance kids
17:00
18:00
AFTERWORK PILATES
17:00
18:00

ŠKOLA SPORTA "Vesela Vidra"
17:00
18:00
CALLANETICS
17:00
18:00

Jazz dance kids
17:00
18:00
18:00 - 19:00
B.T.L.S. 2
18:00
19:00

FAT BURNING
18:00
19:00
B.T.L.S. 2
18:00
19:00

FAT BURNING
18:00
19:00
B.T.L.S. 2
18:00
19:00

FAT BURNING
18:00
19:00
19:00 - 20:00
TOTAL BODY
19:00
20:00

TRX CORE
19:00
20:00
HIIT
19:00
20:00

BODY FLOW
19:00
20:00
TOTAL BODY
19:00
20:00

TRX CORE
19:00
20:00
HIIT
19:00
20:00

BODY FLOW
19:00
20:00
TOTAL BODY
19:00
20:00

TRX CORE
19:00
20:00
20:00 - 21:00
PILATES
20:00
21:00

SYNERGY PILATES
20:00
21:00
B.T.L.S.
20:00
21:00
PILATES
20:00
21:00

SYNERGY PILATES
20:00
21:00
B.T.L.S.
20:00
21:00
PILATES
20:00
21:00

SYNERGY PILATES
20:00
21:00
21:00 - 22:00
ABS&BUTT
21:00
22:00
BUTT LIFT
21:00
22:00
ABS&BUTT
21:00
22:00
BUTT LIFT
21:00
22:00

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
09:00 - 10:00
MORNING WORKOUT
09:00
10:00
MORNING WORKOUT
09:00
10:00
MORNING WORKOUT
09:00
10:00
10:00 - 11:00
17:00 - 18:00
CALLANETICS
17:00
18:00
AFTERWORK PILATES
17:00
18:00
CALLANETICS
17:00
18:00
AFTERWORK PILATES
17:00
18:00
CALLANETICS
17:00
18:00
18:00 - 19:00
FAT BURNING
18:00
19:00
FAT BURNING
18:00
19:00
FAT BURNING
18:00
19:00
19:00 - 20:00
TRX CORE
19:00
20:00
BODY FLOW
19:00
20:00
TRX CORE
19:00
20:00
BODY FLOW
19:00
20:00
TRX CORE
19:00
20:00
20:00 - 21:00
PILATES
20:00
21:00
B.T.L.S.
20:00
21:00
PILATES
20:00
21:00
B.T.L.S.
20:00
21:00
PILATES
20:00
21:00
21:00 - 22:00
ABS&BUTT
21:00
22:00
BUTT LIFT
21:00
22:00
ABS&BUTT
21:00
22:00
BUTT LIFT
21:00
22:00

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota
17:00 - 18:00
ŠKOLA SPORTA "Vesela Vidra"
17:00
18:00
Jazz dance kids
17:00
18:00
ŠKOLA SPORTA "Vesela Vidra"
17:00
18:00
Jazz dance kids
17:00
18:00
18:00 - 19:00
B.T.L.S. 2
18:00
19:00
B.T.L.S. 2
18:00
19:00
B.T.L.S. 2
18:00
19:00
19:00 - 20:00
TOTAL BODY
19:00
20:00
HIIT
19:00
20:00
TOTAL BODY
19:00
20:00
HIIT
19:00
20:00
TOTAL BODY
19:00
20:00
20:00 - 21:00
SYNERGY PILATES
20:00
21:00
SYNERGY PILATES
20:00
21:00
SYNERGY PILATES
20:00
21:00

Ponedjeljak

Utorak

  • ŠKOLA SPORTA "Vesela Vidra"
    17:00 - 18:00
  • HIIT
    19:00 - 20:00

Srijeda

Četvrtak

  • ŠKOLA SPORTA "Vesela Vidra"
    17:00 - 18:00
  • HIIT
    19:00 - 20:00

Petak

No events available!